Pirmiausia, ką mes matome patekę į kiemą – tai vartai. Kiemo vartai – tai pirmas įspūdis. Patogiausias variantas – tai  kiemo vartai su kiemo vartu automatika ir distanciniu atidarymu.

Kiemo vartai, garažo  būna 3-jų tipų:

·  atveriami vartai – dažniausiai naudojami kiemo vartai. 

·  stumdomi vartai (gembiniai) – vartai kiemui

·  sekcijiniai (segmentiniai), pakeliami vartai – dažniausiai naudojami garažams

Automatika kiemo vartams.

Statant kiemo vartus, reikia išsirinkti vartų automatiką. Atveriamų vartų automatika būna svirtinė, sliekinė ir hidraulinė. Dažniausiai kiemo vartų atidarymui naudojama svirtinę vartų automatiką – tai svirtis su varikliu ir sraigtine pavara.  Atverimo vartų automatika su sliekine pavara naudojama rečiau, kai reikalingas platesnis vartų atverimo kampas – tai elektro varikliukas su sliekine pavara ir papildoma  svirtele.

    Hidraulinė vartų automatika naudojama retai, būna paslėpta po žeme, naudojama spec. objektuose.

Dar viena kiemo vartų rūšis tai gembiniai, nustumiami vartai. Stumdomų kiemo vartų automatika dažniausiai – tai elektrinis variklis su krumpliaračiu ir metalinis krumpliastiebis, pritvirtintas prie vartų.

Siūlome įsigyti patkrintą laiku Vokiečių gamintojo  vartų automatiką,,Machermann“ firmos – optimaliausias kokybės ir kainos santykis automatiniams kiemo vartams.

Vartų automatikos pristatymas.

Automatikos komplektą vartams galima užsisakyti telefonu. Sukomplektuosime ir pristatysime savaitės bėgyje, savo transportu nemokamai. Suteikiame 2-jų metų garantiją.