Pirmiausia, ką mes matome patekę į kiemą – tai vartai. Kiemo vartai – tai pirmas įspūdis. Patogiausias variantas – tai  kiemo vartai su kiemo vartu automatika ir distanciniu atidarymu.

Kiemo vartai, garažo  būna 3-jų tipų:

·  atveriami vartai – dažniausiai naudojami kiemo vartai. 

·  stumdomi vartai (gembiniai) – vartai kiemui

·  sekcijiniai (segmentiniai), pakeliami vartai – dažniausiai naudojami garažams

Automatika kiemo vartams.

Statant kiemo vartus, reikia išsirinkti vartų automatiką. Atveriamų vartų automatika būna svirtinė, sliekinė ir hidraulinė. Dažniausiai kiemo vartų atidarymui naudojama svirtinę vartų automatiką – tai svirtis su varikliu ir sraigtine pavara.  Atverimo vartų automatika su sliekine pavara naudojama rečiau, kai reikalingas platesnis vartų atverimo kampas – tai elektro varikliukas su sliekine pavara ir papildoma  svirtele.

    Hidraulinė vartų automatika naudojama retai, būna paslėpta po žeme, naudojama spec. objektuose.

Dar viena kiemo vartų rūšis tai gembiniai, nustumiami vartai. Stumdomų kiemo vartų automatika dažniausiai – tai elektrinis variklis su krumpliaračiu ir metalinis krumpliastiebis, pritvirtintas prie vartų.

Siūlome įsigyti patkrintą laiku Vokiečių gamintojo  vartų automatiką,,Machermann“ firmos – optimaliausias kokybės ir kainos santykis automatiniams kiemo vartams.

Vartų automatikos pristatymas.

Automatikos komplektą vartams galima užsisakyti telefonu. Sukomplektuosime ir pristatysime savaitės bėgyje, savo transportu nemokamai. Suteikiame 2-jų metų garantiją.

 

Vartų automatikos veikimo principas.

Visų vartų automatika ir mechanizmai veikia panašiu principu. Vartų automatika  – tai elektromechaninė pavara, valdymo blokas, galiniai išjungėjai, judesio davykliai, valdymo pultas ir pulteliai, švyturėliai.

Stumdomų vartų automatikos ypatumai.

Naudojama sliekinė pavara su elektros varikliu uždarame korpuse. Pavaros velenas su krumpliaračiu stumdo vartus per krumpliaratinę juostą, pritvirtintą ant vartų. Slenkančių vartų automatika turi galinių padečių išjungėjus ir numato vartų švelnesnį stabdymą bei paleidimą (be smūgių). Vartų automatika turi bekontakčius fotoelementinius avarinius  išjungėjus, galimybė atidaryti vartus rankiniu būdu dingus elektrai.

Varstomų vartų automatikos ypatumai.

Kadangi atveriami  vartai dviejų varčių, vartų automatika turi 2 pavaras. Varstomų vartų pavara –  tai elektros  variklis ir sraigtine pavara. Variklis suka sraigtą, o veržlė juda išilgai sraigto, ir vartai uždaromi,  ar atidaromi priklausomai nuo sraigto sukimosi krypties. Automatika varstomiems vartams turi panašią komplektaciją ir vartų automatikos elementus bei funkcijas: išjungėjai, fotoelementai, pulteliai, švyturėliai, programinė apsauga nuo smūgių, avarinis vartų automatikos blokavimas, galimybė atidaryti rankiniu būdu.

Lauko vartų automatika užblokuoja vartus ir neleidžia patekti į teritoriją, papildomi vartų užraktai nereikalingi.  Dingus elektrai yra galimybė atidaryti vartus rankiniu būdu. Patariame susipažinti su vartų automatikos instrukcija iš anksto, tam kad žinoti, kaip galima atidaryti vartus dingus elektrai.